Family Guest Suite In Cheselbourne

Belangrijkste voorzieningen

  • 56 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Family Guest Suite In Cheselbourne Dorchester van 56 m² ligt op 4 km van de Chapel Of Saint Catherine. Het appartement beschikt over voldoende ruimte voor het ontvangen van 4 personen in 2 slaapkamers.

    Het Tolpuddle Martyrs Museum ligt binnen 15-minuten rijafstand van het 1-badkamer appartement.

    Family Guest Suite In Cheselbourne heeft een zitruimte en een woonkamer en biedt uitzicht op de tuin. Om u comfort te verhogen vindt u een inloopdouche, een apart toilet en een wasmachine in het appartement. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

    Deze accommodatie beschikt over zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. Dorchester South station is op 13 km van de accommodatie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 10:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Family Guest Suite In Cheselbourne Dorchester

    Family Guest Suite In Cheselbourne heeft een zitruimte en een woonkamer en biedt uitzicht op de tuin. Om u comfort te verhogen vindt u een inloopdouche, een apart toilet en een wasmachine in het appartement. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Family Guest Suite In Cheselbourne Dorchester Kamer foto Family Guest Suite In Cheselbourne Dorchester Andere info foto Family Guest Suite In Cheselbourne Dorchester Kamer foto Family Guest Suite In Cheselbourne Dorchester Wastafels foto Family Guest Suite In Cheselbourne Dorchester Toiletten foto Family Guest Suite In Cheselbourne Dorchester Andere info foto Family Guest Suite In Cheselbourne Dorchester Wastafels foto Family Guest Suite In Cheselbourne Dorchester Toiletten foto Family Guest Suite In Cheselbourne Dorchester Buitenkant foto Family Guest Suite In Cheselbourne Dorchester Keuken foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 56 m²

    Voor max.: 4 gasten

    Type bed: Queensize bed of twee losse eenpersoonsbedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Family Guest Suite In Cheselbourne Dorchester

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Family Guest Suite In Cheselbourne Dorchester

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Family Guest Suite In Cheselbourne?
      Family Guest Suite In Cheselbourne heeft een oppervlakte van 56 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Family Guest Suite In Cheselbourne Dorchester